Vertiv 10Gb SFP Single Mode Fiber

122,6098,87

Saatavuus

Saatavilla 3.1.2020
Toimitusaika Tulossa 3.1.2020

Tuotetiedot

Tuotekoodi HMX-SM-10G-SFP
Valmistaja Vertiv
Maksa erissä keskimäärin noin 6,10 /kk
(Joustava erämaksu, 24 kuukauden maksuajalla KLARNA erämaksulla)
Luoton kokonaiskustannus 147,00 - Lue lisää

Lisätiedot

Valmistaja

Tuotekoodi

HMX-SM-10G-SFP