U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack

Tuotetiedot

Tuotekoodi UF-SM-10G-S
Valmistaja Ubiquiti Networks
Tämä tuote on arkivoitu eikä ole enää myynnissä. Voit selata muita samankaltaisia tuotteita täältä

Kuvaus

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack

Lisätiedot

Paino 0,04 kg
Valmistaja

Tuotekoodi

UF-SM-10G-S

SFP-vastaanottimen tyyppi

Valokuitu

Tiedonsiirron enimmäisnopeus

10000 Mbit/s

PCI-väylä

SFP+

Single-mode fiber (SMF) -tuki

Kyllä

Valokuituliitin

LC

Suurin siirtoetäisyys

10000 m

Aallonpituus

1330 nm

Kuituporttien määrä

1

Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)

85369010

Tuotteen väri

Alumiini, Sininen, Punainen

Sisältyvien tuotteiden lukumäärä

2 kpl

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack”

Liittyvät tuotteet