MikroTik – QSFP+ module 40G MM 150m 850nm MTP/MPO DDM 0C +70C (XQ+85MP01D)

127,10102,50

Saatavuus

Noutopisteessä 0 kpl
Saatavilla 9.7.2024
Toimitusaika Tulossa 9.7.2024

Tuotetiedot

Tuotekoodi XQ+85MP01D
Valmistaja MikroTik
Maksa erissä keskimäärin noin 6,30 /kk
(Joustava erämaksu, 24 kuukauden maksuajalla KLARNA erämaksulla)
Luoton kokonaiskustannus 152,40 - Lue lisää

Kuvaus

QSFP+ module 40G MM 150m 850nm MTP/MPO DDM 0C +70C

Huom! Tekniset tiedot tarjoaa kolmas osapuoli. Data-Systems ei vastaa virheellisistä tiedoista.

Lisätiedot

Paino 0,09 kg (kilogramma)
Valmistaja

Tuotekoodi

XQ+85MP01D

SFP-vastaanottimen tyyppi

Valokuitu

Tiedonsiirron enimmäisnopeus

100000 Mbit/s

PCI-väylä

QSFP28

Multi-mode fiber (MMF) -tuki

Kyllä

Valokuituliitin

MTP/MPO

Suurin siirtoetäisyys

100 m

Aallonpituus

850 nm

Duplex-järjestelmä

Täysi

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Kyllä

Tuotteen väri

musta

Alkuperämaa

Kiina

Tuotemerkin yhteensopivuus

MikroTik

Yhteensopivat tuotteet

CCR2216, CRS504, CRS518

Sertifiointi

FCC, CE

Käyttölämpötila (T-T)

0 – 70 °C

Sisältyvien tuotteiden lukumäärä

1 kpl

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “MikroTik – QSFP+ module 40G MM 150m 850nm MTP/MPO DDM 0C +70C (XQ+85MP01D)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *