MicroConnect SC/APC-SC/APC 5m OS2 (FIB881005)

14,5011,69

Saatavuus

Noutopisteessä 0 kpl
Saatavilla 24.6.2024
Toimitusaika Tulossa 24.6.2024

Tuotetiedot

Tuotekoodi FIB881005
Valmistaja MicroConnect
Maksa erissä keskimäärin noin 5,80 /kk
(Joustava erämaksu, 3 kuukauden maksuajalla KLARNA erämaksulla)
Luoton kokonaiskustannus 17,40 - Lue lisää

Kuvaus

Microconnect FIB881005, 5 m, SC, SC

Microconnect FIB881005. Johdon pituus: 5 m, Liitin 1: SC, Liitin 2: SC

Huom! Tekniset tiedot tarjoaa kolmas osapuoli. Data-Systems ei vastaa virheellisistä tiedoista.

Lisätiedot

Paino 0,1 kg (kilogramma)
Valmistaja

Tuotekoodi

FIB881005

Johdon pituus

5 m

Liitin 1

SC

Liitin 2

SC

Tuotteen väri

Keltainen

Käyttölämpötila (T-T)

-40 – 85 °C

Varastointilämpötila

-40 – 85 °C

Ytimen / kuoren halkaisija

9/125 µm

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “MicroConnect SC/APC-SC/APC 5m OS2 (FIB881005)”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *