Cambium Networks SM SFP 10GB 1310 NM 10KM 2F (SFP-10G-LR)

Tuotetiedot

Tuotekoodi SFP-10G-LR
Valmistaja ComNet
Tämä tuote on arkivoitu eikä ole enää myynnissä. Voit selata muita samankaltaisia tuotteita täältä

Kuvaus

Cambium Networks SFP-10G-LR, Valokuitu, 11300 Mbit/s, SFP+, 10000 m, 1310 nm, 1,1 W

Cambium Networks SFP-10G-LR. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 11300 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+. Virrankulutus: 1,1 W

Yleistä
Laitteen tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkoyhteydet
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi 10GBase-LR
Tiedonsiirtoprotokolla 10 GigE
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s
Optinen aallonpituus 1310 nm
Enimmäissiirtoetäisyys 10 km
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3ae
Laajennus / Kytkeytyvyys
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-LR – LC/PC single-mode x 2
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
Mitat & paino
Leveys 1.3 cm
Syvyys 5.7 cm
Korkeus 0.9 cm
Paino 75 g
Valmistajan takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu – 90 päivää
Ympäristötiedot
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Yhteensopivuustiedot
Suunniteltu malleihin Cisco 250 Series SG250X-48P

Cisco Catalyst ESS9300 Embedded Series, Switch Module 3012 for IBM BladeCenter, Switch Module 3110G for IBM BladeCenter, Switch Module 3110X for IBM BladeCenter

Cisco Nexus 5010, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E

Cisco UCS C4200 Rack Server Chassis

Huom! Tekniset tiedot tarjoaa kolmas osapuoli. Data-Systems ei vastaa virheellisistä tiedoista.

Lisätiedot

Valmistaja

Tuotekoodi

SFP-10G-LR

SFP-vastaanottimen tyyppi

Valokuitu

Tiedonsiirron enimmäisnopeus

11300 Mbit/s

PCI-väylä

SFP+

Single-mode fiber (SMF) -tuki

Kyllä

Suurin siirtoetäisyys

10000 m

Aallonpituus

1310 nm

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Kyllä

Käytönaikaisen vaihdon tuki

Kyllä

Virrankulutus

1,1 W

Käyttölämpötila (T-T)

-40 – 85 °C

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Cambium Networks SM SFP 10GB 1310 NM 10KM 2F (SFP-10G-LR)”