TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550m

23,5018,95

Saatavuus

Noutopisteessä 0 kpl
Heti toimitettavissa 32 kpl
Toimitusaika 2-5 Arkipäivää

Tuotetiedot

Tuotekoodi TL-SM311LM
Valmistaja TP-LINK
Maksa erissä keskimäärin noin 5,60 /kk
(Joustava erämaksu, 5 kuukauden maksuajalla KLARNA erämaksulla)
Luoton kokonaiskustannus 28,20 - Lue lisää

Kuvaus

Gigabit Multi-Mode SFP Module.
SPEC: Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550m/275m Distance.
Compatible with MC220L media converter.

Yleistä
Laitteen tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkoyhteydet
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi 1000Base-SX
Tiedonsiirtoprotokolla GigE
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbit/s
Optinen aallonpituus 850 nm
Enimmäissiirtoetäisyys 550 m
Tilan ilmaisimet Tila
Ominaisuudet Täysi kaksisuuntaisuuden tuki
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3z
Laajennus / Kytkeytyvyys
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-SX – LC multi-mode x 2
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Muuta
Yhteensopivuusstandardit Plug and Play, FCC
Ympäristötiedot
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Toimintakosteus 10 – 90%

Lisätiedot

Paino 0.11 kg
Valmistaja

Tuotekoodi

TL-SM311LM

SFP-vastaanottimen tyyppi

Valokuitu

Tiedonsiirron enimmäisnopeus

1250 Mbit/s

PCI-väylä

SFP

Multi-mode fiber (MMF) -tuki

Kyllä

Valokuituliitin

LC (UPC)

Tuetut valokuitukaapelien halkaisijat (ydin/päällyste)

50/125,62.5/125 µm

Suurin siirtoetäisyys

550 m

Aallonpituus

850 nm

Plug & Play -yhteensopiva

Kyllä

Sertifiointi

FCC, CE

Tulojännite

3.3 V

Käyttölämpötila (T-T)

0 – 70 °C

Varastointilämpötila

-40 – 80 °C

Käytön suhteellinen kosteus (H-H)

10 – 90%

Säilytysympäristön kosteus

5 – 90%

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550m”